Ogłoszenia Duszpasterskie

  z dnia: 21.07.2019
 • 1

  Wspomnienia

  W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny. We wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy. W środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy. We czwartek święto św. Jakuba, Apostoła. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP.

 • 2

  Modlitwa o uzdrowienie

  W środę 24 lipca przypada dzień modlitw za wstawiennictwem św. Antoniego Marii Klareta za chorych na choroby nowotworowe. Prosimy, aby do środy przynosić (do zakrystii, kancelarii, telefonicznie albo emailem) imię i nazwisko chorego za którego będziemy się modlić podczas Mszy św. i podczas adoracji. Zapraszamy w środę o godz. 18.00.

 • 3

  Poświęcenie pojazdów

  W czwartek przypada św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa Patrona kierowców. Zapraszamy wszystkich kierowców z pojazdami na godzinę 18.00 na Mszę św. Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.

  We czwartek będzie zbierana taca na Misje w ramach akcji „Podaruj 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy na środki transportu dla misjonarzy jako twoje podziękowanie za bezpieczne podróże.

 • 4

  Modlitwa

  Przypominamy, że w każdą środę po Mszy św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać na karteczkach przy figurze MB Fatimskiej. W piątek Koronka i Msza św. o godz. 15.00.

 • 5

  Pielgrzymka wrocławska

  Zapraszamy na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę.

 • 6

  Odpust

  Przypominamy, że odpust parafialny ku czci św. Wawrzyńca odbędzie się 11 sierpnia. Suma odpustowa o godz. 12.00. Kazanie odpustowe wygłosi ks. Arkadiusz Krziżok, proboszcz Parafii Uniwersyteckiej. Po Mszy św. przed domem będzie można skosztować domowych przysmaków i wypieków. I odbędą się też „Dożynki Działkowe”. Prosimy o zaproszenie swoich bliskich.

 • 7

  Dyżur prawnika

  W najbliższym tygodniu prawnik dyżuruje w czwartek od 19.00 do 20.00. Dyżur w kancelarii parafialnej.

   

 • 8

  Podziękowania

  Dziękujemy wspólnocie sprzątającej za dbanie o czystość w kościelew tym tygodniu.

 • 9

  Prasa katolicka

  Tygodniki – Gość Niedzielnyi Niedziela. Dla tych, którzy nie mają dostępu do Internetu przy wyjściu z kościoła jest Tygodnik św. Wawrzyńca. Prasa katolicka do pobrania przy głównym filarze. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Sprawdź intencje Mszy Św. na najbliższy tydzień

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone