Ogłoszenia Duszpasterskie

  z dnia: 26.11.2023
 • 0

  Uroczystość Chrystusa Króla

  Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W następną niedzielę rozpoczyna się już Adwent.

 • 1

  Imieniny Ojca Andrzeja

  W czwartek, 30 listopada swoje imieniny obchodzi Ojciec Andrzej Kobylski CMF. Zapraszamy na Msze Świętą w Jego intencji o godz. 18.00 i polecamy Ojca Andrzeja w modlitwie.

 • 2

  Pierwszy piątek miesiąca

  Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. oraz indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu, z okazją do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej od godz. 17.30 do 21.00. Do chorych kapłani udadzą się na wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne.

 • 3

  Pierwsza sobota miesiąca

  W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9.00 z rozważaniem i modlitwą różańcową oraz zmiana Tajemnic Różańca.

 • 4

  Taca inwestycyjna

  Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w ostatnią niedzielę jak również za wpłaty na konto naszej Parafii lub osobiście. Bóg zapłać.

 • 5

  Opłatki i świece

  Od przyszłej niedzieli, pierwszej niedzieli adwentu, Panie z Parafialnego Zespołu Caritas będą po Mszach w kościele, rozprowadzały opłatki i świece na stół wigilijny, jest to Wigilijne Dzieło pomocy dzieciom. Małe świece w cenie 10 zł, a duże w cenie 20 zł. Przypominamy, że nasza Parafia nie roznosi opłatków po domach. Proszę nie dać się oszukać !!!

 • 6

  Zbiórka żywości

  Od przyszłej niedzieli, rusza w naszej parafii zbiórka żywności dla potrzebujących. Produkty żywnościowe, z dłuższą datą ważności, można będzie składać do kosza przy ołtarzu. Dla potrzebujących naszych parafian, zostaną przygotowane paczki na święta oraz wesprzemy jadłodajnie, którą prowadzą Siostry Elżbietanki przy ul. Św. Józefa.

 • 7

  Księga intencji

  Jest już Księga Intencji na przyszły rok. W Kancelarii Parafialnej można dokonać rezerwacji Mszy Świętych, zwłaszcza tych, które dotyczą okolicznościowych jubileuszy lub Mszy Gregoriańskich za zmarłych.

 • 8

  Prasa katolicka i Media

  Gość Niedzielny do odebrania u Pani Kościelnej, jest więcej numerów dla chętnych. Jest jeszcze książka pt. Dwie Kolumny p. Adriana Pakuły.

 • 9

  Modlitwa do św. Michała Archanioła i za zmarłych

  Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych: z naszych rodzin, naszych parafian, tych, których ciała spoczywają na cmentarzu obok kościoła; Śp. Adam Karcz. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie …

 • 10

  Błogosławieństwo i życzenia

  Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, w imieniu naszej Wspólnoty składamy najlepsze życzenia, wielu łask Bożych, błogosławieństwa, opieki i wstawiennictwa Maryi.

Sprawdź intencje Mszy Św. na najbliższy tydzień

2023 Wszelkie prawa zastrzeżone