Ogłoszenia Duszpasterskie

  z dnia: 16.01.2022
 • 0

  Odwiedziny Duszpasterskie

  Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie na zaproszenie. Przyjęło kapłana w swoim domu 114 rodzin. Dziękujemy Wam za miłe przyjęcie i rozmowy, nie tylko o pandemii, za odpowiedzialne przygotowanie do kolędy i za wszystkie ofiary składane podczas odwiedzin i do skarbony podczas Mszy Świętych kolędowych. Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy: 17/01 – ul. Liskego i  18/01 – ul. Bujwida i Czerwonego Krzyża. Msze Kolędowe, o godz. 9.00 rano, szczególnie dla osób starszych i o 18.00 dla osób pracujących. Prosimy na Msze Kolędowe zabrać ze sobą naczynie na wodę święconą.

 • 1

  I Komunia Święta i Bierzmowanie

  Dzisiaj po mszy o godz. 10.30, w Sali parafialnej, spotkanie rodziców i dzieci pragnących przystąpić do I Komunii Świętej. Po wieczornej mszy o 18.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania w sali parafialnej, wejście B.

 • 2

  Całodzienna Adoracja

  Dziękujemy tym, którzy w poniedziałek trwali na modlitwie i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Za ich obecność, czas i za modlitwę. Bóg zapłać.

 • 3

  Modlitwa o Jedność Chrześcijan

  We wtorek 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy, by w modlitwie osobistej prosić o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.

 • 4

  Dyżur Adwokata

  Dyżur Adwokata, w poniedziałek od 19.00 do 20.00. w kancelarii parafialnej, wejście B.

 • 5

  Gimnastyka

  Zapraszamy chętnych, na gimnastykę przy muzyce. Spotkania w czwartek o godz. 16.00. w dużej Sali parafialnej, wejście B.

 • 6

  Transmisje Mszy on-line

  Dla chorych i nie mogących uczestniczyć we Mszy Świętej w kościele transmitujemy na żywo niedzielną Eucharystię z naszego Kościoła o godz. 12:00. Link do transmisji na stronie parafialnej w zakładce „Transmisja”.

 • 7

  Prasa katolicka i Media

  Prasa katolicka dostępna jest na stoliku przy głównym filarze. Tygodniki – Gość Niedzielny i Niedziela; oraz Tygodnik św. Wawrzyńca. W GN płyta z kolekcji Biblia Audio. Serdecznie polecamy i zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

   

 • 8

  Modlitwa do św. Michała Archanioła i za zmarłych

  Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych: z naszych rodzin, naszych parafian, tych, których ciała spoczywają na cmentarzu obok kościoła; Śp. Salomea Klimaszewska, Teresa Janistyn-Palczewska oraz Jadwiga Kowaliło.  Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie …

 • 9

  Błogosławieństwo i życzenia

  Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia w imieniu naszej Wspólnoty składamy najlepsze życzenia, wielu łask Bożych, błogosławieństwa i opieki Maryi. Boże błogosławieństwo niech nam towarzyszy dzisiaj i przez cały tydzień pracy i naszych obowiązków.

Sprawdź intencje Mszy Św. na najbliższy tydzień

2022 Wszelkie prawa zastrzeżone